Адміни: Дафна Грінграсс, Блейз Забіні

Головний Адмін: Дафна Грінграсс


Модератори:

Джинні Візлі. Йде набір




Корисно прочитати:

[Правила]
[Сюжет]
[Шаблон Анкети]



Обьява:

Ніки реєструються тільки українською мовою. Пости пишемо також тільки українською


Дорогий гість!
Ми раді бачити тебе на нашій ролі! Ми граємо тільки на українській мові. Згоден?! Приєднуйся до нас!
Приєднуйся

Гра РОЗПОЧАЛАСЬ!!! Оформлення форуму тимчасове и буде перероблятися!

Події гри:

Гра почалась... Всі учні сідають на Хогвартс-експрес і їдуть у Хогвартс! Відігруємо 1 вересня!



Число, місяць:

1 вересня



Погода:

Гарна


Шановні рекламодавці!

Нік: Реклама Пароль:1111 Реклама ТІЛЬКИ ВЗАЄМНА!!!

Хогвартс в Україні

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Хогвартс в Україні » Магічний Лондон » Косий провулок


Косий провулок

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Без коментарів

0

2

Даф йшла по вулиці... Їй не вірилося, що ще трішки і все... Школа, шкільне життя... Ще трішки і шкільні клопоти поринуть її з головою на ще один навчальний рік.
Даф почувала себе дивно: з одного боку не хотіла вчитися та припиняти цю літню казку, а з іншого дуже хотіла побачити своїх друзів!
Цікаво, як там Блейз без мене?
Так Даф вешталася Косим провулком у пошуках книжок. Їм знову надіслали довжелезний список обов'язкових підручників і Даф вже розмірковувала, як допре все це дродому, коли... вона раптом побачила якусь дуже знайому постать.
- Блейз! Як ти тут опинилася? Привіт!
Даф можна було зрозуміти, адже подруга повинна зараз була бути у Франції з батьками...
Чого це вона тут?

0

3

Блейз спокійненько йшла по Косому провулку та раздумувала про наступний навчальний рік, аж раптом почула добре знайомий голос своєї найліпшої подруги - Дафни Грінрасс.
- Блейз! Як ти тут опинилася? Привіт! - обернувшись дівчина побачила саме її.
-Привіт! - також зраділа зустрічі Забіні. Вона з радістю обняла подругу. і зараз вони удвоє йшли перевулком. - Як ся маєш Дафо? Як відпочила влітку? Не буду питати чи хочеш до школи, адже знаю яка буде відповідь.
Як я її рада бачити!! Як же я за нею сумувала все літо!!
-Я тільки вчора вернулась з Франції, і от одразу ж Хогвартс, Хогварст... на любий Хогвартс... Ось так я тут і опинилася, а взагалі зі мною стільки всого влітку трапилося, що ті коли почуешь мою оповідь про те як я провела свої канікули, то ти будеш довго сміятися... Але давай мабудь підемо до кафе Флоренсія, чи як там його, там і порозмовляемо.
Дівчина зупинилась очікуючи відповіді подруги.

0

4

-Давай! - відповіла Даф....
Далі подруги провели чудовий день гуляючи по кафе и магазинах, але...
-Слухай... Я не хочу до школи... Літо таке чудове, таке феєричне... Я не хочу щоб воно закінчувалося. - говорила Даф з сумом дивлячись на подругу...
-Все йде, все минає... Я вже піду. Завтра ж до школи, а я ще й не починала збирати речі... - Даф нахилила голову вбік і підібрала числені пакунки.
-Прощавай! -крикнула вона і аппарувала додому...
>>>Дім Дафни Грінграсс

0

5

Так, дівчата гуляли по Косому провулку весь день, купили все що треба було купити, але ось все вечір і вже треба йти додому, збиратися, адже все завтра ми всі знову побачимся, але тепер вже в статусі учнів, з нашими вчителями, у нашій школі...
-Даф, я теж не хочу до школи, але що поробити? То є наша важка доля... - гірко зітхнувши Забіні все таки посміхнулася. - Але це недоречі вішати ніс тільки-но почувши про старий та добрий Хог, пам'ятаєш, нам же ж кожен рік приносив якісь сюрпризи, так що я думаю і цього року ми не будемо сумувати.
Відчуваю просто, щось буде...
Попрощавшись с дівчиною, та подивившись як та аппарувала, Блейз і собі постояв ще кілька хвалин та понасолоджувавшись вечірньою прохолодою доволі гарячого дня і собі аппарувала додому.

0


Вы здесь » Хогвартс в Україні » Магічний Лондон » Косий провулок


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно